KATEGÓRIE


Odkúpime LEGO

Odkúpenie/výkup LEGA resp. LEGO KILOWARE

Odkupujeme zo SLOVENSKA aj z ČESKEJ REPUBLIKY

 

Patríme do širokej siete zberateľov ktorý majú záujem aj o použité staršie sety, figúrky alebo jednotlivé dieliky. Prípadne od Vás LEGO odkúpime.

 

Máte doma staršie, nové, hrané LEGO a zapadá prachom? Kontaktujte nás! My ho od Vás odkúpime.

 

Čo je KILOWARE? Jedná sa o LEGO na kilá alebo zmiešané všetko možné od LEGA v jednej krabici kdesi na povale alebo proste LEGO s ktorým sa už nik nehrá a ktorá vám doma zavadzá.

 

Ako treba postupovať:

 

- LEGO treba dobre nafotiť aby bolo jasné čo máte alebo ponúkate (stačia fotky rozsipaného LEGA na koberci alebo odfotené otvorené krabice.

- LEGO NETREBA UMÝVAŤ alebo INAK ČISTIŤ (postaráme sa o to – sme v tom profi) J predíde sa tak neúmyselnému znehodnotenie dielikov s potlačou.

- môžete pribaliť aj návody a krabice ale tieto sa do váhy KILOWARE nepočítajú

- výkup zmiešaného používaného (nie zničeného) KILOWARE má tarifu od 7€/kg do 12 €/ kg (podľa druhu, kvality a iných faktorov)

- na všetko ostatné platí dohoda ;)

 

Prioritne nás zaujíma: LEGO SYSTEM (city, castlke/hrady, piráti, star wars, ninjago, super heroes, creator atď..)

 

Príklad:

 

Máte doma 15 KG LEGA prevažne system. Zhruba 2 KG sú iné značky/napadobeniny LEGA. 1 KG nie je LEGO vôbec (autíčka, iné skladačky, akčné postavičky atď). Lego je hrané ale v celkom dobrom stave. Máte aj manuály. Neobsahuje žiadne BIONICLE či HERO FACTORY alebo tak maximálne 1 set – OK. Pre nás to znamená že nám ponúkate 12 KG hraného LEGA (obsahuje zrejme aj okúsané a popraskané či inak hraním znehodnotené LEGO dieliky) ktoré naceníme aj podľa foto na 9 €/kg. Je to zlatý stred pre väčšinu bežného KILOWARE. Pre Vás to zanmená, že od nás dostanete 117 € (13 x 9€) + cenu poštovného za dobierku alebo si LEGO vyzdvihneme osobne prípadne pošleme si poň kuriéra na vlastnú past. Od Vás si zoberieme všetko LEGO aj NELEGO čiže tých 15 KG ktoré je v tom zamiešané a nemusíte to mesiac triediť. Obe strany sú spokojné. Vy ste zarobili na tom čo kopa ľudí vyhadzuje L a my sme zachránili inak odpísané LEGO a vrátime ho do obehu po presortovaní a očistení.

 

 

BIONICLE, HERO FACTORY, DUPLO momentálne nevykupujeme a je pre nás bezcenné. Nemôžeme brat všetko a musíme sa sústrediť hlavne na to čo využijeme aj ďalej.

 

Kontaktovať nás môžete elektronicky na: skifi@skifi.sk alebo telefonicky na Tesco mobile čísle: 0915 709 534